unionlatinainsurance.com

info@unionlatinainsurance.com

Митапы, конференції — все це підійде, особливо, на перших етапах. Як я говорив, DevOps повинен сам займатися своїм розвитком, іноді навіть більше, ніж інші фахівці. Програмістам різного профілю простіше знайти більш досвідчених колег, які направлять і підкажуть, навіть у рамках одного проекту.

А далі ITIL, DevOps методології і ще багато-багато цікавого і важливого. Я вважаю, що освоївши Linux, освоїти Windows буде куди легше, але не навпаки. Задавайте питання вашій ментору/ліду проекту/тимлиду.

Дмитро Замаруев , Technical Director, Cloud Solutions В Grid Dynamics

Зараз можна виділити якийсь тренд, коли DevOps стають колишні програмісти. Мій досвід показує, що це не найкращі девопсы, але є і виключення. Я вважаю, що як раз із-за браку розуміння інфраструктури. Інструментарій для безперервної інтеграції досить різноманітний, але лідирує з великим відривом Jenkins , тому раджу почати вивчення саме з нього. Тим не менше навіть починаючий спеціаліст повинен бути достатньо твердим у своїх рішеннях і не йти на поводу всіх прохань і пропозицій колег по проекту. Потрібно знаходити певний баланс між командним духом і best practices, прочитаними в книгах, хоч це і непросто.

  • Більшість модних технологій вам не потрібні або не підходять.
  • Я для себе малюю образ DevOps інженера як людини, в першу чергу, обізнаного в системному адмініструванні.
  • Так виходить, що це суміш і культура різних напрямків, тому і вивчати нові технології DevOps інженеру доводиться швидше, ніж пересічному айтишнику.
  • Scripting basics — без написання скриптів у вік тотальної автоматизації ніяк не обійтися, тому не потрібно боятися командного рядка і написання власних скриптів.
  • Практика і тільки практика може сформувати інженера в цьому напрямку.

Я раджу вивчити хоча б одну тулзу в кожній області, а вже потім розширювати і поглиблювати знання по мірі необхідності. Знову ж, через те, що DevOps фахівців на проектах часто не більше одного, Вакансія SRE/Site Reliability Engineer виникає якийсь вакуум спілкування з колегами, які цікавляться девопс-напрямком та технологіями. Незважаючи на суперечливе ставлення до профільних заходів, я рекомендую не нехтувати ними.

Антон Чудаев , Teamlead Devops В V I Tech

З інструментарію найбільш популярними, напевно, є поделия на коліні і Terraform — до нього-то і варто придивитися. Python — напевно, самий простий у вивченні і одночасно самий затребуваний мова в світі DevOps і не тільки. Слідкуйте за авторами та читайте профільні матеріали на Habr і DZone .

що повинен знати Reliability Engineer

Microsoft Azure — $200 на місяць — трохи часу, але достатньо, якщо потрібно просто познайомитися з системою. Google Cloud дає кредит $300 терміном на один рік на будь-які ресурси — цього цілком достатньо для навчання. Автоматизуйте, тільки те, що дійсно вже добре працює і буде використовуватися в подальшому регулярно. Впроваджуйте нові технології тільки при дійсному їх ефект в майбутньому.

Євген Волченко , Devops Engineer В Luxoft Ukraine

Якщо книгу не дістати, то основні концепції описані у автора на сайті (сайт взагалі весь хороший, раджу прочитати від і до). А все тому, що DevOps — це методологія, а не спеціальність. Методологія, яка описує взаємодію між різними командами, дає рекомендації з питань розробки і доставки додатків, управління інфраструктурою.

що повинен знати Reliability Engineer

Спілкування з фахівцями різного профілю у щоденній діяльності вимагає розвинених комунікативних навичок. Тому якщо вам складно комунікувати — починайте розвивати цю навичку з перших днів роботи, навчитися цьому можна. Infrastructure automation — автоматизація створення інфраструктури тісно переплітається з поняттям infrastructure-as-a-code. Опис інфраструктури кодом намагається вирішити проблему повторюваності, тестування і рев’ю, тобто застосувати принципи CI/CD рівня інфраструктури (посилання на Фаулера ).

Поради Сеньйорів: Як Прокачати Знання Junior Devops

При цьому завжди потрібно дивитися в завтрашній день» і стежити за новинками, але не перевантажувати бізнес гонкою за трендами, якщо він поки ще не доріс до таких потреб. Щоб управління і настройка сервера/сервісами були прозорими і стандартизованими, https://wizardsdev.com/ використовуйте тулзы для config-менеджменту . Вивчайте приклади на Ansible Galaxy і пробуйте модифікувати їх на своїх повсякденних завданнях. Коли ви визначитеся зі списком software, з яким ви працюєте, варто брати активну участь у житті продукту.

Євген Волченко , Devops Engineer В Luxoft Ukraine

За весь свій досвід роботи я прочитав тільки одну книгу «Безперервна інтеграція» Jez Humble, David Farley. Вона дуже легко читається і буде зрозуміла початківцям. Там ще використовуються приклади старого, але всі принципи будуть актуальні і сьогодні. Решта ж — практика, актуальні статті по темі, документація і, звичайно ж, колеги. DevOps підходи прискорюють розгортання інфраструктур і додають ще більше проблем для Security Engineers.

Поради Сеньйорів: Як Прокачати Знання Junior Devops

Якщо протягом двох днів ви не поставили питання з того, що вам незрозуміло — ви втратили два дні в пізнанні професії, і комусь доведеться переробляти вашу роботу. Відкиньте сором, абсолютно всі починали так само, як і ви. Як тут утриматися і не впровадити щось новеньке в свій проект. Моя порада — впроваджуйте тільки те, в чому ви дійсно потребуєте, ви повинні знати, яку проблему вирішуєте. Більшість модних технологій вам не потрібні або не підходять. Після того як «сітку поставили», инстансы підняли, потрібно упакувати аплікацію.

Крім підвищення кваліфікації, це дозволить джуніору визначити для себе, чи точно це те, чим хочеться займатися в подальшому і до чого лежить душа. Часто буває, що на практиці DevOps — не зовсім те, що очікують. CI/CD — безперервна інтеграція і доставка додатків зараз тісно пов’язана з поняттям DevOps, тому необхідно розуміти, що це таке і для чого потрібно. Концепція чудово описана в книзі Фаулера «Continuous Delivery».

Dejar un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Abrir chat
💬 ¿Necesitas ayuda?
Hola 👋
¿En qué podemos ayudarte?